KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422033
nr 1242 2033
Jurgen von Konow
(1915-1959), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 25/310, daterad 1952-56, ca 24x32 cm
Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:07:14
3/3 14:00:48
100 kr
4/3 09:22:34
18 mar
Jurgen von Konow
Läs mer om Jurgen von Konow